A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nazmije Demolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Nazmije Demolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Nazmije Demolli publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Resmije Krasniqi

Mihrije Lestrani

Valentina Berisha

Lendita Mjekiqi

Halide Piskala

Fanushe Ahmetaj

Kosovare Gashi

Selvete Bajrami

Ornela Guri


Tags: Nazmije Demolli, Nazmije Kastrati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018