A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nazmije Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Nazmije Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2002, Nazmije Selimi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Dhoma Ime", ku fitoi çmimin e dyte. Në Qershor 2003, Nazmije Selimi merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Basket". Në Qershor 2004, Nazmije Selimi merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Valle". Në Qershor 2005, Nazmije Selimi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Valle". Në Maj 2009, Nazmije Selimi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Mbetem Pozitiv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Kurti

Gentiana Podrimaj

Bubulina Krasniqi

Edita Sopjani

Nikka

Elita Rudi

Fjolla Morina

Nita Latifi

Kallashi

Marigona Jelliqi


Tags: Nazmije Selimi, Nazmie Selimi, Naza

Krijo Një Kartolinë