A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nderim Kurti - M'ke Pelqy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2018

2018-02-14T16:00:01

Asnjeherë s'ja mohoj vetës
Për me t'pas fatin e jetës
Asgjë ska ma vlerë për mu
Me pas afër veq ata qe du. x2

Ref.:
Ti je hana me gjithë yje
Pasha Zotin m'ke pelqye
Pajtu jemi ndërmjet veti
Ma jep doren i erdh kismeti

Zemrën veq një herë e fali
Për ata qe më djegë malli
E shpirtin m'kallë si zjarri
E buzët kurr s'ja ndali x2

Ref.:
Ti je hana me gjithë yje
Pasha Zotin m'ke pelqye
Pajtu jemi ndërmjet veti
Ma jep dorën i erdh kismeti
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018