A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ndoc Delia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ndoc Delia është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 13 Qershor 2018, Ndoc Delia publikon videoklipin "Ne Fierz Merr Driten Shqipnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Gjoni

Selim Struga

Ardioli

Fatlum Kryeziu

Berat Keqa

Dionis Mamusha

Menart Hoxha

Smartty

Kristian Lleshi

Veton Sopoti


Tags: Ndoc Delia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018