A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ndoc Delia
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Ndoc Delia është këngëtar. Më datë 13 Qershor 2018, Ndoc Delia publikon videoklipin "Ne Fierz Merr Driten Shqipnia".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018