A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ndoc Delia - Ne Fierz Merr Driten Shqipnia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2018

2018-06-13T15:22:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ne Fierz Merr Driten Shqipnia" kënduar nga Ndoc Delia.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ne Fierz Merr Driten Shqipnia".
Videoklipi nga Ndoc Delia i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018