A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nehat Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Nehat Istrefi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Ka shume vite që merret me muzikë më shumë duke kënduar në gjuhën gjermane ku edhe jeton. Por reperi mitrovicas këndon edhe shqip duke qene provokues dhe i komentuar. Më datë 1 Maj 2015, Nehat publikon videoklipin "Zanati". Më datë 1 Qershor 2015, Nehat publikon videoklipin "Run Shqipe". Më datë 21 Nëntor 2015, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Vetem Nje Moment". Ai ka marrë shumë mesazhe kërcënuese per jetën, vetëm sepse tregon realit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Google+

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don Arbas

Skerdi

Lek Plepi

Noli Pajaziti

Besnik Gjakova

Sela aka Boszman

Astro

Deba

Dren (D.o.G.)

Hysni Zeqiri


Tags: Nehat Istrefi, Nehat

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018