A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nehat Istrefi - Dalim Prej Reni  (Feat. Krom)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2017

2017-01-29T15:00:01

Teksti:

Nehat IstrefiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dalim Prej Reni" kënduar nga Nehat Istrefi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nehat Istrefi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...