A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nehat - Du Me Pi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2017

2017-03-18T11:01:26

Muzika & Teksti:

Nehat Istrefi

Video Produksioni:

XL Films


Ja nisi e sjelli ti pe din per qefi
Tash fluturoj un mi ret e qellit
Nese ty sta kana jet ma shum per mu
Hajt per hater ton Edhe nje got me qu

Im so high As nqell As ntok
Jom ba top meta rras ni gol
Jom marakli ne femra tbukra
Nasty girl tbukra sikur kuklla

Nuk hupi koh une e di qka du
Jom prej natyre si kam qef me lu
Nuk ta qes per rrotlla kishi dardha molla
Ska fjal e bishta si na qet ne mrrolat

Une e ti per tjeter Sdu me ni
Dy tri tyma dhe nje got raki
Smokin weed nuk ma NIN per gajle
Let vjen qka don une gjaj rrugdalje

Po du me pi
Vetem Edhe nje got rakie nje got raki
Po du me pi
Vetem edhe nje got raki nje got raki

Nje got raki me ty me ty
O smokin ganja... every day every night

Ti je e ventja si per mu Po kallet
Per ty kaloj kodra fushe male
Je djell e dites han e nates
Tlypi tgjej kur nuk tkom ty afer

Nuk jom sen pa ty
Po As ti zemer nuk je sen pa mu
Nuk je sen pa mu
Nuk je sen pa mu

Po kujna po ja NIN se Qka folin tjert
Kan xhelosi si nuk jon si ne
Na jena na sjena ta
Saher Po te shoh un boj mashalla

Puna ganja whisky cola whisky cola
Pina Po pina po pina qka dojna...


Më Shumë...