A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nertila Selmanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Nertila Selmanaj është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2011, Nertila Selmanaj merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fatet E Jetes". Më datë 17 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Jam Fierake". Më datë 29 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Nuse Larg Do Shkoj". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 17 Shtator 2013, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Myzeqare Pellumbeshe". Më datë 18 Qershor 2014, Nertila Selmanaj & Arjan Zika publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Orjola Xhemollari

Irsa Qosja

Megi Laska

Morena Dyli

Xhejni Lito

Joanna

Siciliana Mazi

Savjana Vjerdha

Genta Koleci

Persa


Tags: Nertila Selmanaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018