A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nertila Vreto

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  63
BIOGRAFIA: Nertila Vreto është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2006, Nertila Vreto publikon albumin "Syri Yt" Në vitin 2007, Nertila Vreto publikon albumin "Rreze Hene" Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto publikon videoklipin "Bem Derman". Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto & Redi Penko publikojnë videoklipin "O Mire Se Na Erdhe". Më datë 18 Dhjetor 2013, Nertila Vreto publikon videoklipin "Dasma E Madhe". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 25 Gusht 2014, Nertila Vreto ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Rreze Hene (2007)

Syri Yt (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Kolazh Popullor
Doli Thelleza Ne Valle
Dasma E Madhe
Sevdaja Mu Shtua
Kolazh (Vidi Vidi Pellumbeshe)
Bem Derman
Rreze Hene
O Mire Se Na Erdhe
Bekuar Me Femije


Artistë Të Ngjashëm:

Tefta Kondo

Luziana

Ani Myzeqarja

Vitori Balili

Rezarta Hoxhaj

Laxarela

Blerta Agolli

Juli Cenko

Eglantina Doko

Griselda Pepa


Tags: Nertila Vreto

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018