A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nertila Vreto - Shi Nuse Ne Valle


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2008

2008-09-10T14:14:02

Shi nuse ne valle
Valle veni valle
Here flet me vetull
Here me qepalle x2

Ref...x2
Hajde moj hajde moj
Kush te ka stolisur
Trupi yt i bukur moj
Si flori i zitur

Sa e bukur vallja
Hajde shtruar shtruar
Seç te ndrit shamija
Si ylber ne duar x2

Ref...x2
Hajde moj hajde moj
Kush te ka stolisur
Trupi yt i bukur moj
Si flori i zitur

...

Kete fejese sorkadhe
Lum ti kush çapa
Lum ai qe i vete
Zoterise sate prapa x2

Ref...x2
Hajde moj hajde moj
Kush te ka stolisur
Trupi yt i bukur moj
Si flori i zitur


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018