A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Neshat Kordha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Neshat Kordha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 22 Janar 2018, Neshat Kordha publikon videoklipin "Bilbilat E Jugut". Më datë 11 Korrik 2018, Neshat Kordha publikon videoklipin "Gjerdani Gushes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Klajdi Topi

Tiku I Permetit

Eglantin Sota

Sulo Latifi

Shaqo Jaupaj

Ervis Seiti

David Muhaj

Vilson Zani

Alfred Bardho

Astrit Belba


Tags: Neshat Kordha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018