A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Neshat Kordha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  32

Neshat Kordha është këngëtar. Më datë 22 Janar 2018, Neshat Kordha publikon videoklipin "Bilbilat E Jugut".

Më datë 11 Korrik 2018, Neshat Kordha publikon videoklipin "Gjerdani Gushes".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018