A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Neshat Kordha - Gjerdani Gushes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T17:01:20


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Gjerdani Gushes" kënduar nga Neshat Kordha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Gjerdani Gushes".
Videoklipi nga Neshat Kordha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018