A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët e Klipit Shqiptar 10

TV/Radio: TVSH / Radio Tirana

Ky edicion i këtij festivali u mbajt në qershor të vitit 2011 ku konkuruan më se 71 videoklipe nga mbarë trevat shqiptare:Kosova,Shqipëria,Maqedonia etj.Disa nga çmimet qe u ndanë në këtë festival janë:


Çmimi i Parë:

Big Basta "Muzikes time"
Video: Supersonic


Çmimi Deputuesi më i mirë:

Adhurim Deari "Jeta Vazhdon"
Video: Pixels


Çmimi i Publikut:

Stine ft Ingrid Gjoni "Relax
Video: MAX Production


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019