A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nevzat Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Oher 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Nevzat Osmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 5 Korrik 2018, Nevzat Osmani publikon videoklipin "Dale Mengadale". Më datë 10 Maj 2019, Nevzat Osmani publikon videoklipin "Synet Djalin Po E Bojm"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ismail Elezi

Albion Bucolli

Naim Bucaliu

Ibraim Omura

Iljas Limani

Qemal Stafasani

Ferki Veseli

Malvin Terziu

Fidaim Gashi

Bujar Gashi


Tags: Nevzat Osmani

Krijo Një Kartolinë