A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
New Tones

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: New Tones është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 20 Shkurt 2016, New Tones publikojnë videoklipin "Krejt Shqiptart". Më datë 16 Maj 2018, New Tones publikojnë videoklipin "Killa Bomb"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Grupi Mister

7me7

Infinit Records

E'7

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Vellezerit Lleshi

Tempulli G

Grupi Mjellma


Tags: New Tones

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018