A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nexhat Osmani - Gjeje Nusen Dhe Dashnine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2015

2015-02-11T08:00:01

Cours 1:
Jo spe di hala nuk pe di
Mu martu a mos jam i ri
Nje dite nana mue me ka than
Je i ri po tash je taman

Ref:(2x)
Po me thojn gjithqka me vakt
Mos e le veten me u plak
Gjeje nusen dhe dashnin tash
sa je i ri .

Cours 2:
Mu me duket mos jam tu u ngut
E po i shti dy kamt me ni kpuc
Sjam i gatshem me pas komandant
Dhe naj vjet un po rri rrahat.

Ref:(2x)


Ky tekst u dërgua nga liridona
Më Shumë...