A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nexhat Osmani - Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashuri Pa Fjal"


Zemer...
mori zemra jem -zemer
sonte pse nuk flen
ajo iku me nuk vjen oh moj zemra jem
ajo iku me nuk vjen mori zemra jem

mos jeto ne koh te kaluar veq me shum do te lendohesh
plaga do te jet sheruar kur serish te dashurohesh
harroje at emer ,harroje moj zemer
mori zemra jem- zemer
sonte pse nuk flen
ajo iku me nuk vjen o moj zemra jem
ajo iku me nuk vjen o moj zemra jem

mos me rri e deshperuar dashurin prap do ta ndjesh
lumturi ke merituar dhe e lumtur
prap do te jesh
harroje at emer, harroje moj zemer
mori zemra jem-zemer
sonte pse nuk flen
ajo iku me nuk vjen mori zemra jem
ajo iku me nuk vjen mori zemra jem


Ky tekst u dërgua nga Arian_palokaj@hotmil.com   DarkAngel
Më Shumë...