A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nexhat Osmani - Sa Je I Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashuri Pa Fjal"


jo si je ti hala nuk e di mu martu a mos jom i ri nje dit nana mue me ka than se nuk je i ri po tash je taman (2x)
po me than gjithqka me vakt mos e le veten meu u plak gjeje nusen e dashnin tash sa je i ri.
Mue me duket mos jam tu u ngut e po i shti dy komt me ni kpuc sjam i gatqem me pas komandant dhe naj vjet ma mir po rri rahat.
Po me than gjithqka me vakt mos e le veten me u plak gjeje nusen e dashnin tash sa je i ri .2x


Ky tekst u dërgua nga Vale Vs Poti
Më Shumë...