A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nexhat Osmani - Me Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2012

2012-06-11T14:02:39

me ty fluroj me ty boten peshe e coj me ty dita ka shyret i jep shije si sherbet dallendyshe rreze mali 100 zemra ne vend ti fali

zor e kam vajze me duru me te pas afer pa te shiju se ti je si embelsir e kam zor me nejt tu kqyr 2x

disa vargje ti kushtoj fjalen ne vend per ty e coj aspak veten se kursej se tkam zemer dhe kur flej 2x


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë...