A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nexhat Osmani - Ku Ke Shku


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2008

2008-06-23T16:26:31

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"


nuk e di se ku ke ikur nuk e di se ku ke shku gjith kah un te kerkoj zemren tem ma ki plagu

nuk e di se ku ke ikur oh nuk e di se ku ke shku gjith kah un te kerkoj zemren tem ma ki plagu

reff:2
me ke lan si gjethe te vyshkur me ke lan(vajz){ti} ne vetmi oh ske ku shkon kot ki ikur prap te un ki mu kthy

reff:2
me plagose m'lave ne dhe lamtumir nuk me the po si ke mundur zemer ti kshtu nga ti se kam prit

reff:3
qka ti boj zemres sime qe e mjera qan per ty qka tju boj syve tmi a ti verboj qe te dy?


Ky tekst u dërgua nga Suadaa,jeta.gili!,mire3.dina
Më Shumë...