A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nexhat Osmani - Sa Minuta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hileqare"


sa minuta o ce mi ka ora
une ac her dhimbjet ty ti shtova
e sa dit moj o ce i ka moti
mu ac her oh me denoft zoti

e sa dit moj o ce i ka moti
mu ac her vajz oh me denoft zoti

REF
zgjatma doren dhe me fal
se prej tash so t´rri ne fjal
prekem prekem pak ne ball
jam pishman moj sa t´jem gjall (2x)

di me dal mojune prej ksaj likure
e ti gjej moj une care ksaj pune
a din fjalen o ce ma ke thane
se njeriu i gjall gabon

a din fjalen o ce ma ke thane
se njeriu i gjall gabon

REF
zgjatma doren dhe me fal
se prej tash so t´rri ne fjal
prekem prekem pak ne ball
jam pishman moj sa t´jem gjall (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...