A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Junik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) është një këngëtar i njohur. Të këndoj ka filluar që fëmijë dhe vazhdon me shumë Përkushtim. Në moshën 6 vjeçare ka filluar të këndoj nëpër shumë vende të ndryshme me profesora të muzikës dhe ka marrë pjesë në shumë festivale. Është fjala për këngëtarin tashmë të njohur nga Juniku. Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)të cilit nuk i mungon tashmë në asnjë moment suksesi. Që prej këngës "Shfrytëzoje rastin" dhe një nga një vijnë të gjitha me ren këngët tjera. Më pas sukseset nuk kanë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Mori Motër Lum Që T'kam (2019)

Hajde Zemer (2018)

Dashni Interesante (2016)

Shkup, Tirane Dhe Prishtine (2015)

Me Shiko E Me Deegjo (2013)

Oj Ksovë Oj Tokë E T'parëve (2012)

Dasma E Zotnisë (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Uron Nena Nusen
Mori Motër Lum Që T'kam
O Llokum
Special
Falma Falma Zemrën
Zemer Zemer
Sikur Molla E Kuqe
Dy Tupana
Shpirt
Shfrytezoje Rastin


Artistë Të Ngjashëm:

Mergim Gojani (Gimi)

Liridon Hoti (Liri)

Mendi

Niman Mushkolaj

Liridon Sefa

Shkëlzen Nikqi

Blerim Gashi

Tooni

Samson Gjoni

Shkelzen Iberhysaj


Tags: Nexhbedin Gaxherri (Nexhi), Nexhbedin Gaxherri, Nexhi

Krijo Një Kartolinë