A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nexhmie Pagarusha - Dallëndyshe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/02/2017

2017-02-02T10:08:14


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dallëndyshe" kënduar nga Nexhmie Pagarusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nexhmie Pagarusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ngroba. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Si kalter ftohte
shume ftohte eshte bere
edhe njehere shtegtove ti
mua me harron
mua me mungon... ti

te lash te shkosh si dallendyshe e lire
e natyrshme eshte te gjesh ngrohtesine
po a do te kthehesh serish
aty ku ishe... ti

ref.
fluturove ti
fluturove ti
zemren time ma ndan ne dy

u preka une nuk di a u preke ti
ra ky terr ne kete fole
une shoh veq zi
une shoh veq zi nga ti

te lash te shkosh si dallendyshe e lire
e natyrshme eshte te gjesh ngrohtesine
po a do te kthehesh serish
aty ku ishe... ti

ref.
fluturove ti
fluturove ti
zemren time ma ndan ne dyMë Shumë...