A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nexhmie Pagarusha - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti  (Feat. Ardit Gjebrea)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/01/2017

2017-01-23T13:49:37

Featuring

Ardit Gjebrea


Fjalet tua aq te rrejshme
qen te vrazhda per me zgju dashnin time
As qe diten mem ngushllue
as ne qastet kur per ty un syt i meksha
Fjalet tua aq te vrazhda
s`qen ne gjendje me pajtue zemren time
ishin vetem sy e tue asgje tjeter nuk na lidhte

ref...
Kur nje dit te kthehesh ti
i perbuzur nga te gjith
dhe deshiron ta kesh pran,ndokend afer veti
Mos kerko strehin te une
se ngrotesia ne shpirtin tim
ka shume kohe qe fluturon per ty ne amshim
Kur nje dite te kthehesh ti
dhe e kupton se je fajtor
se un ende po jetoj pa fat dhe dashni
dhe qkado qe tash premton
eshte shum von per shpresen ton
per urrejtje dhe dashnij per ne te dy

q`do mesnate un te shoh ne anderr
gjoja se po fle pran meje si dikur
Qdo mesnat me zgjon kujtimi
se me lodhi dashuria me keto endraa
Qdo mesnate un te shoh ne anderr
si largohesh ti i heshtur pa buzeqeshje
Fjalet e fundit jane per ty
syt e mijj jan tuj lotu

ref...
Kur nje dit te kthehesh ti
i perbuzur nga te gjith
dhe deshiron ta kesh pran,ndokend afer veti
Mos kerko strehin te une
se ngrotesia ne shpirtin tim
ka shume kohe qe fluturon per ty ne amshim
Kur nje dite te kthehesh ti
dhe e kupton se je fajtor
se un ende po jetoj pa fat dhe dashni
dhe qkado qe tash premton
eshte shum von per shpresen ton
per urrejtje dhe dashnij per ne te dy


Ky tekst u dërgua nga Jetmir Ukaj   jeta987
Më Shumë...