A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nexhmije Pagarusha - Kenga E Rexhes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nexhmije Pagarusha"


Oooooo po vin krushqit o rruges t'malit
trupi i rexhes n'grazht te kalit

qou rexho qou o djalo
qou sokoli o nanes O se s'ka nana tjeter O

Qou more rexho dil te sana darsem t'madhe t'ka ba nana

qou rexho qou djalo qou maji i miri i nanes Oooo.. se ma dogje zemren ooo..

Ty more Kalo tu thaft jela qysh ma mbyte rexhen shkelma

qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes oOO.. se s'ka nana tjeter oo..

Ju more krushqi hani e pini nester rexhen n'dhe t'ma shtini

qou rexho qou djaloo qouu ma i mir i nanes Ooo... se ma dogje zemren oo...


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...