A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nexhmije Pagarusha - Kosovarja E Bukur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/04/2012

2012-04-19T16:41:41

Si shkelqimi i hanes
Fytyra e saj ndriçon
Kosovarja e bukur
Djeg e pervelon

Ref...x2
Ti moj bukuroshe
Falma dashurine
Trashegim prej te pareve
E ke dhe bujarine

Vasha kosovare
Plot gezim lumni
Knaqet tuj punue
Ne katundin e ri

Ref...x2
Ti moj bukuroshe
Falma dashurine
Trashegim prej te pareve
E ke dhe bujarine

Me kreshni bujare
Buza ne gaz i shkon
Emri i saj i bukur
Dite per dite lulezon

Ref...x2
Ti moj bukuroshe
Falma dashurine
Trashegim prej te pareve
E ke dhe bujarine


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...