A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nexhmije Pagarusha - Mori Sy Luaneshe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nexhmije Pagarusha"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mori Sy Luaneshe" kënduar nga Nexhmije Pagarusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nexhmije Pagarusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...