A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nexhmije Pagarusha & Violetë Kukaj Retkoceri - Mbushni Gotat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2018

2018-06-06T19:05:15

Më Shumë Nga

Violeta Kukaj RetkoceriKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbushni Gotat" kënduar nga Nexhmije Pagarusha & Violetë Kukaj Retkoceri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nexhmije Pagarusha & Violetë Kukaj Retkoceri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...