A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nick është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Dhjetor 2017, Nick publikon videoklipin "Fillimi". Më datë 12 Mars 2018, Nick publikon videoklipin "Dominona"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cotilla 016

Liberation

Dm Ritmi Magjik

Lentyy

Moa Benzo

Edon Kuqi

Deejay The Boy

Gim

Adison

Arti Borovci


Tags: Nick

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018