A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Niil-B - Jeni Posht  (Feat. Overlord)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/09/2008

2008-09-13T12:34:32

Featuring

Overlord
[ Verse 1 - NiiL-B ]

- Ke Dështu Totalisht Pranoje Ti REALITETIN //
- Perveq..IDENTITETIN Ta Qi Live Un BESHARETIN //
- Sdi Qa Po MENONI..HOMIE Folni Qa Familjen Doni //
- FUCK UP..Sen Sun Um Boni Pra Pse Po FILLOZOFONI //

- Pse Po Ki Qef Me Ma Prish TRIPIN Une Spo Pina Me 1 GOT //
- Per RIMA e kom KIMIKIN E Juve Ju Boj Kejt RROT //
- MACOO Sta Hupa STILIN Po Vet T'Keq E Ke Pas //
- A Pe Sheh Që Erdh Koha Kur Ti Po Duhesh Me Mu Rras //

- T'MALLTRETOJ O MENDJELEHT..Me MIKROFON E Rima N'FLET //
- Ke Mu LODH Tu Lyp N'Ket Jet Po Si Na Kurr Sun Ke Me GJET //
- Hej Ti CARABINIER..Se Lo Pat Shti N'FALLAK Naj Her //
- Je Si..Kerr Pa SHOFER Që Bon Ndeshje Bash MENIHER //

- Ku Nonen Ti Po TENTON Kishe Me Kungja Po Sulmon //
- JONY..Mo Se SBON..Mos Luj Koqe Me SHEJTON //
- Ska Me REPIN Ton Po SHPREHNA Une..Shum SINQERISHT //
- FAKTIKISHT T'Pelqemi Normal..Pe Thom SERIOZISHT // Yea

Ref ..

- West to tha South.. South to tha East //
- Repi .. per mu o e vetmja pist //
- Ku ateroj.. aty mos t'shoh .. ngoni //
- Sun krahasoni me neve jeni posht kuptoni //

- West to tha South.. South to tha East //
- Repi .. per mu o e vetmja pist //
- Ku ateroj.. aty mos t'shoh .. ngoni //
- Sun krahasoni me neve jeni posht kuptoni //

[ Verse 2 - OverLord ]

- Sa Her E Qeli Gojen Gjithmon E Kom 1 ARSY //
- Ti Nashta S'Ki PROBLEM Me Mu Po Un Kom Me Ty //
- Qa Pe Ngrit Zonin Kur Ti Mir Ma Di Friken //
- Un Nuk Pasna FLOW..Phu Ta Qifsha KRITIKEN //

- Ti Thu Qe S'Jom NORMAL..N'Fakt Ki Drejt O Bal //
- Jom i Smut FUCKIN' Mental..Kshtu Qe Kadal Dal //
- I spitin in tha MIC cuz i am One //
- Now..What U Wanna Do..FIGHT Or Run //

- Se Kejt Ju Pe Dini Qa Po Du Me Bo .. 1 Sen Qe E Thom Pa E Bo Nuk E Lo //
- Ju Thuni Qa Duni Pe Dini Qe S'Muni .. Pse Quni S'Po SHUNI Palidhje Po Bluni //
- Gimmi Tha Fuckin' MONEY Po T'Qes HARAQ //
- Se Jom Rrugaq ..I Paqt Per Dhipa Jom Ilaq //

- Respektomi Gangsterat..Puthja Pit-Bullit Tem //
- S'po T'Pelqej Qysh Veshna ?..Qa Me Bo O Stili Jem //
- Canibalin Mos Ma Prek Homie Se TT e Ha //
- Gilani mOTHAFUCKAH To Tha DIE //

Ref ..

- West to tha South.. South to tha East //
- Repi .. per mu o e vetmja pist //
- Ku ateroj.. aty mos t'shoh .. ngoni //
- Sun krahasoni me neve jeni posht kuptoni //

- West to tha South.. South to tha East //
- Repi .. per mu o e vetmja pist //
- Ku ateroj.. aty mos t'shoh .. ngoni //
- Sun krahasoni me neve jeni posht kuptoni //


Ky tekst u dërgua nga Ilir.ss
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018