A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Niil-B & O.D - Niil-B E O.D


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2009

2009-03-20T21:30:52

Më Shumë Nga

O.D (Overdose)


yeahh

NiiL - b Yahh O.D

hehehe

NiiL -
Tan diten un po rri ma main o.d
My hommie Overlord bugi ghetto niil b
sillna mir me ty si qoj ment un per mu fry
sum ha raki per kerkon e pom ha kari per
ty jom i smut n'kry e o.d e kom ngat veti
punomi na kreit truq e nuk kqyrmi na veq
per veti me neve o mileti jemi t'ri po na don
shteti po fol mas shpine po spot njo po veti
athu kush je ti atina pi vjen inati qe aj rrin
un reppovati a gjoja prej meje ka vjedhun
rima ni far vakti kur pe nin senin tem qe besa
per rrok infrakti kur po hin me ma gjujt kungjin
hehe po hup takti o.d kapi hekmi pi syve sa si
kom qkrry hekmi ti anej e un knej ti heki ty
se luftoj veq per ty edhe per kreit cannibalat
luftoj e jap jeten veq per mi zdhduken zdralat

Refff x2

Per mu nisja sa t'dush gjuj kungja
po kqyre tash un qysh ju hungja
qetu n'mikrofon 2 veta i ki
niil b e o.d

OverDose
Hey niil b kari mos t'ha per inat-g
ti veq bon me gisht un kreit ren ti
qi gjuj kungja po lej se jon hala tri
tash shuj zanin mos tjav ni se jon kreit
burreca i shkeli e nuk i sho se per neve
jon tvogel e une nuk i njo i shkatrroj kreit
me ren edhe te ju reni vjen kom mi shkel kreit
niil b maje men jom i qart nket sen edhe ti mir e din kanibali ku hin se len pa cep naj tim kreit
jan ka qohet nkom po na provokojn po shajn e
po sulmojn po muziken ton pe ngojn veq emri po
kallxojn qe jom cannibal qe qky um njofin njrezt
e tu se um kan pa tu t'rre ty njerzt e mi ngat veti
cdo dit ka 1 sen i ri edhe ngjum kur po bjen pot kujtohet emri TC

Reff X2
Per mu nisja sa t'dush gjuj kungja
po kqyre tash un qysh ju hungja
qetu n'mikrofon 2 veta i ki
niil b e o.d


Ky tekst u dërgua nga King Roni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018