A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Niil-B - A T'pengon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2008

2008-09-21T18:49:52

ref ..

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon - A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn //
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

rep.1

- Aj Pom Vet Pse Pom Kshyr .. Se Une Shum Pi Pengoj
- Aj Pom Vet Qka Po Don .. Se E Din Që Rrugën Sja Lshoj
- Aha .. E Di Qkat Munon E Di Ment Ku I Qon
- Ty Nerva O Kat Shkon Qe Homie Une Veshna Gjon
- Tetonve N'Sy Po Ju Bjen Sje I Pari Qe Pom Thu
- Njeri Që Sefte Um Sheh Menon .. Qysh Mu Rrok Me Mu
- Pse A Thu ? .. Kto E Din Kejt Që Pi Inatit Shum
- Pse Spo Boj Sene Si Aj ? Pse Si Aj Sun Bona Un ?
- Po Ti Merre Qet O Qun .. Se Mu Bo Kanibal Nuk Mun - Njeri Perpak Kanun .. Shetitet Rrugve Jet Kërkun
- Mos I Shti Hunt Gjithkun .. Prej Kërkujna Mos U Nvar
- Amaneti Jemi I Fundit Mi Qu Inatgjit N'Kar

- Gjinja Fikën .. Pse Ti Dost Po Ma Kshyr Qikën
- Vjen Aj Tjetri Mu Anku Pse Po Ma Zen Kujshikën
- Une Nuk Pe Du Kritikën Mos Ma Vlo Gjakin hajvan
- Nuk Pe Kshyri I Pari Po Ajo Vet Po Ma Han

ref ..

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

rep.2

- Hej O Ti Kujshi O Rametli .. Fol Qysh Pot Dokna
- Mos Ma Bir Punën Te Huna Se Besom Edhe Me Ty Rrokna
- E Ti Shoki Jem Mos E Ngo Nonen Tond Qkat Thot
- Po Rrin Djali Me Pllumbin Pom Veshët Gjon Si Idiot

- Ajo Gabime Ka Plot Besom Qe O Ka Fol Veq Kot
- Si Kupton Kta Tripa Dot E Bohët Kishe Po Rrjedh Lot
- sdi Qa Po Ju Boj Po Plot Jon Qu Mu Anku Kundër Meje
- Po Une Sjom Tu Ja Vnu Qato Po Thom Që Kët Pun Leje

- Se Nashta Bona P.I.M.P Nashta Bona Ingjinjer
- Nashta Bona Taksist Mi Shëtiten gjinjën Me Kerr
- Si Dihët Kohës As 1 Her Ajo Ndryshon Bohët Ferr
- Ku Me Dit Qa Bona .. Edhe Pse Po Menoj REPER

- Jon Bo Shum Sene Kejt Truq Mu Ka Bo Jeta Si Ondërr
- Kaniher Kur Pom Del Gjumi Pom Dokët Vetja Si N'Londër
- E Di Që E Kom Shum Fshtir E Di Që E Kom Bash Terr
- Po E Di Që Bohët Mir E Vjen Dita Jem Naj Her tye

ref ..

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

I Know you like my style MAN


Ky tekst u dërgua nga Ilir.ss
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018