A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Niil-B - Femren Ku E Ki


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2016

2016-03-08T18:00:00

X2
je nis per club paske vendos me hy
prej kerrit po kqyr shtremt amo spe di qka ki
te dera stlojn se me hy sse me hy stil nuk ki
femren ku e ki femren ku e ki
femren kallxom ku e ki femren ku e ki kallxom femren ku e ki
je nis per club paske vendos me hy
prej kerrit po kqyr shtremt amo spe di qka ki
te dera stlojn se me hy sse me hy stil nuk ki
femren ku e ki femren ku e ki

Un e kom qato qe ti se ki
mos um ngo nese nuk je tum ndje
dilem nrru nese po don mem rreh
veq mos u lodh qeshtu si qen me leh
beati i smut mu mi qetsoj trut
nclub duhet mu knaq po sdi spe je per ngut
shoqet kan dal tinxa pi shoh tu u tut
na jena skut edhe krejt jena huup
shtini durt ngjepa krejt pare
my drugs milionera ashiqare
pi bitchav neve nuk na vjen marre
e fitojna qfardo lloj gare
jena ktu me ju kallxu qe jena pidha t'nane
skena ardh me ja lyp asnjanes
jena knej deri dillen prej t hanes
me ra te na si me ra nbanes
kallxom femren ku e ki ku po shkon pa to
po bon djali mir une mir po tnjoh
perpara ke dal pak tash ma shum po t'shoh
se je bo me to se je bo me to
pra mos e le vet se tjert ta marrin
kur do me ardh te na jo sun e nalin

X2
je nis per club paske vendos me hy
prej kerrit po kqyr shtremt amo spe di qka ki
te dera stlojn se me hy sse me hy stil nuk ki
femren ku e ki femren ku e ki
femren kallxom ku e ki femren ku e ki kallxom femren ku e kije nis per club paske vendos me hy
prej kerrit po kqyr shtremt amo spe di qka ki
te dera stlojn se me hy sse me hy stil nuk ki
femren ku e ki femren ku e ki
femren kallxom ku e ki femren ku e ki kallxom femren ku e ki

se kom problem ti lem ntrip tem
nese sje fer man sum bjen ner men
so sen a vjen a s'vjen a ven per tuli bali tash me ni far bali qysh me t'thon darlin
ku je kon prom frajerin ku e lo aj vet ish kon
prej kerrit mkqyr shtremt amo sdita qka mi thon
mos tum provokon se ja qi at nan
nkerr shum tym si me kon BOB MARLEY me neve
(nkerr shum tym si me kon BOB MARLEY me neve)
cila o me ty mos o qajo qe po na prit
kjo ka ardh vet na se kina dit
me neve don me pi po thon qeshtu pse se di
e kom ni pytje per ty femren ku e kiii

X2
je nis per club paske vendos me hy
prej kerrit po kqyr shtremt amo spe di qka ki
te dera stlojn se me hy sse me hy stil nuk ki
femren ku e ki femren ku e ki
femren kallxom ku e ki femren ku e ki kallxom femren ku e kije nis per club paske vendos me hy
prej kerrit po kqyr shtremt amo spe di qka ki
te dera stlojn se me hy sse me hy stil nuk ki
femren ku e ki femren ku e ki
femren kallxom ku e ki femren ku e ki kallxom femren ku e ki


Ky tekst u dërgua nga Festtim loki
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018