A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Niil-B - Me Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/01/2017

2017-01-18T16:56:22

Me fol spo du jom nervozu po dal
Tu dal mendoj mu kthy me t'thon em fal
Mendoj me kry po nuk po muna pa ty
Gjithqka qe m'rrethon em lidh me ty

Po ta kthej shpinden tu mendu per ty
Goja t'shan po zemra fol mir per ty
Mendoj me kry po nuk po muna pa ty
Po m'shtin mu kthy loti qe e ki n'sy

(Pom shtin mu kthy loti qe e ki n'sy)

Ref. x2:
Me ty .... me ty
Edhe kur t'kom shty fjalen ti sma ke kthy
Mendoj me kry po nuk po muna pa ty
Po m'shtin mu kthy loti qe e ki n'sy

Me ty .. me ty
Edhe kur t'kom shty fjalen ti sma ke kthy
Edhe kur kom ardh von ti aty je kon
Naten von fjalt e mira me mi thon

E di qe ki dashni per mu edhe mos e nal
Ndjenjat qe i ki per mu tjetrit mos ja fal
E di qe kom gabu sa her anash t'kom lon
Nashta so von perqafimin me ta dhon

(Nashta so von perqafimin me ta dhon)

Ref. x2:
Me ty .... me ty
Edhe kur t'kom shty fjalen ti sma ke kthy
Mendoj me kry po nuk po muna pa ty
Po m'shtin mu kthy loti qe e ki n'sy


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018