A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Niil-B - Qka Po Thu  (Feat. Jetmir & Flow)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/05/2017

2017-05-28T15:54:28

(refreni)( Niil b)
Ju krejt un vet nuk o problem aaaaaa
Ideja keni nmen po nuk keni talent
Nuk em pengojn kur anash lehin qent
Instrumentalat mnjohin sikur njeri trend

(Niil b)
E kom pas tvshtir ,kjo po mduket e leht
E msova kush o real edhe kush o fake
Kam arrit me dal pi flakes para se mu djeg
Tonve ju ka djeg,,rrugen e kam gjet
Pasha krejt njerz qe kam nzemer
Se kom nis per me bo emer
E kom nis se e kom nzemer
Mka ngel ndor sikur femer
Nona çiken e perkuni ,derisa e zuni gjumi
Derisa oret e madhe ,,ja zuna une per funi
Gjith' vjen 5 ,i bona 4 or sex
Kur ajo perton une sms,aaaaa
Nkryt 1 thes,se nuk dim mu nal na deri nmengjes,,
Mos u shit superman ,
Ski nevoj me fluturu po ki nevoj per men
Kam ni qe po tdhem kur pe ngon
Mka kallzu njoni i mahalles ton
Nese per mu flet,,ke shpia ti veshi black
Pak renci a jam vet,naper rrug un jam mbret
Pse pe lypi ven,kur e di se sta çel
Maje whipin nalt se na jena ma fresh

(refreni)( Niil b)
Ju krejt un vet nuk o problem aaaa
Ideja keni nmen po nuk keni talent
Nuk em pengojn kur anash lehin qent
Instrumentalat mnjohin sikur njeri trend
A mu mor me ta a jo oooouuu
Ti çka po thu ne bo ouuuu
Asaj a me ja dhon a jo oooou
Ti çka po thu me bo,çka po thu ne bo

(Jetmiri)
Muzikes pa ja dhon une kam ik
Veprat qe po thu krejt i ke shpik??
Nuk jam tu ble po tu shit muzik
Kjo nuk o njejt ndryshoj çdo dit,çdo dit oo
Krejt ,krejt me neve
Kena bo ni school na dallim prej tjerve
Ska ska ska,,krejt me ne po vin
Shum mir na din rensin
Na jep ma jep dit ,tonen ,,kado i nin
Na i kena nuk i blena ,,ti qishtu ,qashtu nuk ke na(2x)
Krejt po mdojn si benzin na rrepin pe dhezim
Ti sje kon i njejti ty qe tka mungu talenti
Rrepi ty nuk tdhezi ma shum em ka dhez benzi
uuuuuu Jooo, seriozisht ma ty nuk t'eci

(refreni) (Niil b)
Ju krejt un vet nuk o problem aaaaaa
Ideja keni nmen po nuk keni talent
Nuk em pengojn kur anash lehin qent
Instrumentalat mnjohin sikur njeri trend
A mu mor me ta a jo oooouuu
Ti çka po thu ne bo ouuuu
Asaj a me ja dhon a jo ouuu
Ti çka po thu me bo,çka po thu ne bo

(Flow)
aaaaa Kshyrem mu,kur nisna me sulmu
Ooouu qa kam perpara nuk di un me Lshu
Ouu rruga o terr na je a tu e ndriçu
Ti ma ke inatin un munona me tnimu
Shum sene pe i boni
Kishe pe i theni
Mfal ku tktheni as hite nuk keni
Menen e madhe e keni
Menen me shpres ju e keni
So njet si mi bo vet ,si me thon i gjeta
Po nese paret nuk jan nto,,per ça tvyn kuleta
Gjum ni gur direkt shinjester un i shti
Smun me kon i fort kur e mshef doren sikur fmi
Veprat e juve un vet i baj nshpin
Edhe e di qe shum tlehta mu em vin

(refreni)( Niil b)
Ju krejt un vet nuk o problem aaaaa
Ideja keni nmen po nuk keni talent
Nuk em pengojn kur anash lehinn qent
Instrumentalat mnjohin sikur njeri trençd
A mu mor me ta a jo oooouuu
Ti çka po thu ne bo ouuuu
Asaj a me ja dhon a jo ouuu
Ti çka po thu me bo,çka po thu ne bo


Ky tekst u dërgua nga otrforlife
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018