A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Nika është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Dhjetor 2017, Nika publikon videoklipin "Ski Me Dite". Teksti u shkrua nga Genc Prelvukaj (Gentz)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbana Elezi

Anxhela Elmazi

Ona Mani

Arisa Rexho

Gylten Berisha

Damjana Shtylla

Mila

Fiona

Vjola Shuli

Julia Laze


Tags: Nika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018