A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nikka - Nina Nona


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  59

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/09/2018

2018-09-03T19:12:25

Video Produksioni:

XL Films


1 2 3 
kurre nuk jena vet
po thojne qe jom next 
tjerat jon last 
this pussycat is back 
pinky on my hands 
bye e ki qe s’mun me
hyp my pussy n’cadillac 
bi**h this is facts 
ata tu bo naps 
na kurr nuk flejm
per designer edhe brands
edhe ni tym edhe bona shum blem
edhe ni shikim e ta mar ate frajer
king shit on my queen ting automatic
ky sen automatic, ju manual 
diten qike e mire naten bona rebel 
s’jom Dua Lipa amo hotter than hell 
every nigga wanna f**k me po s’jom tu jau jep
bi**h I’m yo momma  nese se ki dite kete sen 
Nikka king forever e ti kurre never ever 
I'm crazy I'm loco ain't no bi**h better

Fiya in the place you know that mean a
buss it down
buss it down
deri nLA u know that mean a
shut it down
shut it down
fiya in the place you know that mean for
going wild
going wild
fiya in the place you know that mean
I buss it down
I buss it down (uno dos tres quatro)

O me o my, this shit feelin right
ton kto lek i harxhoj in one night
fendi the watch, sun um man as ni minut 
500 veq votht,5mije i maj n’trup
bi**h, hold up Nikka, goes in
Lamborghini nije zonin
mos um dil perpara run you 
over t’dalin silikonet 
bi**h,n’Dubai me tigra 
ju jeni maca t’vogla, nina nona nina
hoe when i ride him, i jepi vitamina 
lambo horse yiha, shume adrenalinaaaaa yahh
nigga ku o hiti hitit
kapmu per dhipi
puthe t’sterpiki 
drip drip drip, ta mushi ni liter, 
jom pidh gasolina, o Nikka o Nikka,  

Fiya in the place you know that mean a
buss it down
buss it down
deri nLA u know that mean a
shut it down
shut it down
fiya in the place you know that mean for
going wild
going wild
fiya in the place you know that mean
I buss it down
I buss it down (uno dos tres quatro)

Kartolina (3)

2018-09-13 04:16:51
Ku o hiti hitit
Kapmu për dhipi
puthe t’stërpiki
2018-09-06 02:00:29
Ditën qikë e mirë,
natën bona rebel
S’jom Dua Lipa,
amo hotter than hell
2018-09-06 01:49:20
Kurrë nuk jena vet
Po thojnë që jom next
Tjerat jon last
This pussycat is back

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018