A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nikka - Ani Mori Nuse


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2018

2018-11-01T17:11:30


"Ani Mori Nuse" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Nikka.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

NRG Band - Ani Mori Nuse

Ani more nuse
Ani qaf gastare
Ani a don rruze
Ani a don pare x2

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE x4

A don rruze a don pare
Hajde thuma mos tvjen marre
Ti sdon rruza ti sdon pare
E len djalin ashiqare
Me ty jam edhe nuk du tjeter
Hajde pak ta shijojme jeten
Ky djali tdon ma shum se veten
Jepja shancen ta kallxon veten
Ohhhh jepma shancen tii
Une vet dhe tii
Spo munda mo pa ty…pa ty…

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
Ani a don rruze
Ani a don pare x2

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE x4

Nuse qello, qello mos tvjen marre
Luje tek djali
Luje ashiqare
Mos e le, shancen po ta fal
Mos mendo ma shum
Leje tbohet qka tbohet

Ohhhh jepma shancen tii
Une vet dhe tii
Spo munda mo pa ty…pa ty…

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
Ani a don rruze
Ani a don pare x2

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE x4

Agim Boshnjaku - Ani Mori Nuse

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don lira
ani a don pare

veq e du e djalin
ani oo beqare

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don lira
ani a don pare

veq e du e djalin
ani oo beqare

Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj - Ani Mori Nuse

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don rruza
ani a don pare

as nuk du e rruza ooo
as nuk du e pare

veq e du e djalin
ani oo shqiptarKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018