A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ninel Conde

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Toluca 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ninel Conde është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Ninel Herrera Conde is a Mexican singer, actress and television host known for her performances in Rebelde, Fuego en le sangre and Mar de amor. Her first record production was titled Ninel Conde (2003), which contains the song "Callados", played a duet with singer José Manuel Figueroa. This material was nominated for a Latin Grammy in 2004 for "Mejor álbum grupero." In 2004, Conde participated in the third edition of the reality show Big Brother ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Paulina Rubio

Thalia

Lââm

Dido

Celine Dion

Shontelle

Jazmine Sullivan

Tal

Jordin Sparks

Natalia Kills


Tags: Ninel Conde

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018