A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ninel Conde - Hasta Cuando


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Todavia te recuerdo
no te puedo olvidar
yo no vivio sin tus besos
y sin tu forma de amar

solo sueno que regresas
que a mi lado vives ya
que se cumplen tus promesas
y que siempre me amaras

pero amor hasta cuando
hasta cuando volveras
yo me morire esperando
que tu decidas regresar

pero dime hasta cuando
si no piensas regresar
para no vivir llorando
hay como duele recordar

solo sueno que regresas
que a mi lado vives ya
que se cumplen tus promesas
y que siempre me amaras

pero amor hasta cuando
hasta cuando volveras
yo me morire esperando
que tu decidas regresar

pero dime hasta cuando
si no piensas regresar
para no vivir llorando
hay como duele recordar


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018