A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Nitti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Korrik 2013, Nitti A.K.A Big Boy publikon videoklipin "Massive", në bashkëpunim me Seg-Z & Mad Wave. Më datë 17 Qershor 2014, Nitti A.K.A Big Boy publikon videoklipin "Come To Me". Videoklipi u prodhua nga Think Creative. Më datë 12 Shkurt 2016, Nitti publikon videoklipin "Ta Dhezim Njo". Më datë 9 Maj 2016, Nitti publikon videoklipin "Double Durex". Më datë 3 Gusht 2016, Nitti publikon videoklipin "A E Ki Pernime". Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bessi

Danny Boy

Bigg V

Legjenda

Oran G

Erson Shabani

Xhema Aka Jemayli

Rron KRZ

Agon Nimani

Ummet


Tags: Nitti, Nitti A.K.A Big Boy, Big Boy

Krijo Një Kartolinë