A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Njomza Fetahaj është një shkrimtare. Njomza Fetahaj vijon klasen e 6 ne shkollen "MARTIN CAMAJ". Eshte nxenese e shkelqyer dhe di 3 gjuhe te huaja: Shqip, Anglisht, Spanjollisht nganjehere. Ka shum deshira ne te ardhmen njera nga to eshte edhe poezia. Ka shkruar 2 poezi. Deshera e saj kur te rritet eshte te behet poete ose arkitekte....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Yllka Kastrati

Sara Ibrahimi

Aurela Uka

Florentina Zukaj

Gresa Rudaku

Bleona Brahaj

Diana Sadrija

Eriona Kolica

Rita Kastrati (Poete)

Eldona Rama


Tags: Njomza Fetahaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018