A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - A Don Love?  (Feat. Dafina Zeqiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  174

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2018

2018-10-21T12:26:18

Featuring

Dafina Zeqiri

Teksti:

Dafina Zeqiri

Teksti:

Noizy

Këngë e albumit:

"Epoka"


She's a five star gyal yeah
No make up
Shoqet xhelozojn
Ishim jo po bojm kot
Eys eys on dat booty booty
Kur kalon bye
Femrat tjera kan inatin
Kur e shofin from behind
E kan pa from behind
Folin keq from behind
Cap cap from behind
But she dosent mind noo
Nji ndor nqaf fam nji dor nxhinso wow
Eci me shkelvi si e bukra edhe bisha wow
Sa gjyna sa gjyna ata tipa wow
O sa po mdhimen sa po mdhimen o mra pika wow
A don love a don sex
A rrijm ktu a shkojm next
A tdigjoj ata ca folin
A mdo mu a don noizyn x5
A don love a don sex wow 3x
A mdon mu a don noizyn wow

Qendrimi sikur diva
ayay
Ni pllam i ka vesh takat
ayay
I love the bi**h in heels
ayay
Pranaj tu vuna mrapa

Daffy
Sa her qe ti vjen babe
E di qe je mah time babe
Le ca thojna maybe
Edhe nese me femra tjera shkon
Ti e din qe ska si un
Edhe nese don edhe ma kerkon
Ti e din qe sgjen si un
Ayaa say my name ayaa
I'm only one call away
You call my name
Se me ty jaamm

Noizy:
A don love a don sex
A rrijm ktu a shkojm next
A tdigjoj ata ca folin
A mdo mu a don noizyn x5
A don love a don sex wow 3x
A mdon mu a don noizyn wow

Dafi:
A don love a don sex
A rrim ktu a shkojm next
Mos i ngo ata ca flasin
A mdon mu a don daffin x3
Tdu ty nuk du noizyn
Tdu ty nuk du noizyn


Ky tekst u dërgua nga Alien   dionaKartolina (4)

U krijua nga Ardita 2018-12-18 18:28:40
Edhe nëse me femra tjera shkon
Ti e din që s'ka si unë
Edhe nëse don edhe ma kërkon
Ti e din që s'gjen si unë
2018-11-23 10:50:29
Qendrimi sikur diva
Ni pllam I ka vesh takat
I love the bi**h heels
Pranaj tu vuna mrapa
2018-10-27 11:58:07
Sa gjyna, sa gjyna
ata tipa, wow
O sa po m'dhimen
sa po m'dhimen
o m'ra pika, wow
U krijua nga Crazy Kei 2018-10-23 06:00:10
She's a five star gyal
No make up
Shoqet xhelozojn
Ishim, jo po bojm kot
Eyes eyes on dat booty booty
Kur kalon... Bye

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019