2018-05-25 12:34:16
Me ta fal tan boten
e di qe s'esht mjaftushem,
Por di ti lutem zotit
qe ty me t'pa veç gzushem
© teksteshqip.al
2018-03-18 11:48:29
Mke rrit mu dhe motren me 100 sakrifica
© teksteshqip.al
2018-03-14 17:27:42
-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli
syt per ty do derdhi lot,
© teksteshqip.al
U krijua nga Massimo RAVENNA ital 2018-03-10 20:24:38
Ti ke bo shum per mu
ket shum mir e di
Smund ta shperblej
Por mund te jap dashuri
© teksteshqip.al
2018-03-09 19:41:26
Ndoshta 1 dit
Do gjej un princeshen time,
Por nen per mua
Mbetesh mbretresha ime,

I love you Mom
© teksteshqip.al
2018-03-09 18:45:32
Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
© teksteshqip.al
2018-03-08 16:24:27
Ndoshta 1 dit
do gjej un princeshen time,
Por NENE
per mua mbetesh mbretresha ime,
© teksteshqip.al