A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Noka - Ku Je  (Feat. Dessi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2016

2016-03-18T18:29:01

Ref
Ku je x4
Rap.1 (Noka)
Don me dit ku jom
Jom qaty ku mke lon ne vetmi tu prit nji mesazh
Mu kthy bashk sikur cdo dit bashk ishim na dy bashk
Mbizoteronte dashnia , ne te njejten kohe xhelozia
E theu gjithcka nuk jena na ,sikur ne kohen e vjeter ,ku jena pra
Ti nuk me le me i majt , ti dhash krejt ca pata amo prap i kom fajet
Kurre sme besove gjithcka ca fola , ti besoje tjeret un nga loja dola
Nuk po du rikthim , se e di qe svjen
Vec po du me dit a thu per mu ti ndjen


Ky tekst u dërgua nga Armand NokaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018