A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  795
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nora Istrefi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka sharm dhe nje ze karakteristik, trupin seksi dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Ka publikuar disa albume dhe shume videoklipe. Babai i Nores ishte kamerman dhe quhet Nezir Istrefi, ndersa nena e saj ka qene dikur kengetare dhe quhet Suzana Tahirsylaj. Ka një vëlla të vogël qe quhet Bledi dhe dy motra Nita dhe Era. Kjo e fundit eshte nje yll boteror me nje karr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Robert Berishës

Motra e

Era Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Vetem Mua (2010)

N'ora (2009)

Opium (2006)

Engjell (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Ska Inatë
Majëm
Sa T'kom Dasht
Baby Jem
Pse Te Du
Gangsta
E Di
Pa Fat
Nje Djale
Vetem Mua


Përkthime (13)


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Emini

Adelina Berisha

Genta Ismajli

Zanfina

Vesa Luma

Linda Halimi

Kaltrina Selimi

Argjentina Ramosaj

Afërdita Dreshaj

Anxhela Peristeri


Tags: Nora Istrefi, Era Istrefi, Robert Berisha

Nora Istrefi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018