A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nora Istrefi - Nuk Mundem (E Pranoj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Këngë e albumit:

"Opium"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3


E pranoj se është faji im ,
qe ta fala zemren ne fillim ,
ende pa e ditur kush je ,
i besova fjalëve qe mi the .

I pa shpirt për mua ke mbet ,
asnjhere sme deshe me t'vërtetë ,
e kuptoj se çka pret nga unë ,
për ty jam një numer me shumë .

Sa gaboj s'është vështirë ,
qka është keq e qka është mirë ,
mori fund ne mess nesh ,
sikur unë nuk do të gjesh .

Reff :

Degjo çka po të them ,
n'zemër ti nuk ke vend ,
s'te duroji asnjë çast ,
me mirë është un nuk të flas .


Ky tekst u dërgua nga Suada
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018